دسترسی سریع به سرویس ها
مشاهده و استفاده از خدمات دیگر ای تی زیرون

۵ برنامه شگفت انگیز که زندگی شما را عوض خواهد کرد

امروز ای تی زیرون ۵ برنامه حیرت آور را به شما معرفی خواهد کرد که رسانه های آمریکا و اروپا این برنامه ها را به زیرورو کردن زندگی افراد تشبیه کرده اند ! در ادامه با ای تی زیرون همراه باشید .

راه های بی شماری برای هدر دادن وقت ارزشمند خود در زندگی روزمره وجود دارد. اما هنگامی که شما گوشی هوشمند خود را در دست دارید، میزان تردید شما افزایش می یابد .


مقالات مرتبط :

معرفی اپ آیفون

معرفی اپ اندروید


با وجود این ۵ برنامه وقت ارزشمند شما به هدر می رود توجه داشته باشید این برنامه ها قابل خوردن نیستن اما زمان خور هستند .

Discord

discord

google-play

appstore

برنامه Discord را میتوان به عنوان چت صوتی و متن برای همه گیم بازان به حساب آورد . اگر می خواهید زمان بیشتری را صرف صحبت کردن در مورد بازی کردن بازی ها انجام دهید این برنامه برای شما عالی می باشد .

Ditty

google-play

appstore

برنامه Ditty پیام تایپ شده را به یک آهنگ خودکار تنظیم شده با موسیقی تبدیل می کند تا با خلق و خوی شما منطبق داشته باشد . این برنامه یک سرگرمی محسوب می شود که باعث می شود کابری که از این برنامه استفاده می کند پیام های زیادی را به آهنگ تبدیل کند .  

VSCO

google-play

appstore

VSCO یک برنامه دوربین عکاسی شناخته شده است که ویرایش های عجیبی را انجام می دهد که میتوانید این ویرایش ها را به اشتراک بگذارید . خوزه روئیس تولید کننده این برنامه می گوید، با نصب برنامه زمان زیادی را صرف استفاده از آن خواهید کرد تا بتوانید عکس های زیادی را ویرایش کنید .

Thisissand

 

thisissand

google-play

appstore

بسیاری از برنامه های طراحی عجیب و غریب برای گوشی های هوشمند وجود دارد، و به نظر می رسد که احتمالا نمی خواهید بزرگترین بخش زندگی خود را از که طراحی می باشد دست بدهید . برنامه Thisissand یک برنامه طراحی است که ما میتوانید ویرایش ها های حرفه ای را در آن را انجام دهید و با ذخیره کردن این تصاویر دوستان خود را حیرت زده کنید . این برنامه هم مانند برنامه های دیگر وقت زیادی به صرف خود می کند .

Giphy

giphy-app

google-play

appstore

Giphy برنامه ای است که شما می توانید تصاویر متحرک یا همان GIF را در آن پیدا کنید که همین کار هم وقت ارزشمند شما را به هدر خواهد داد . 

نظر شما درباره این ۵ برنامه چیست ؟ نظرات خود را با ای تی زیرون در میان بگذازید .

لینک کوتاه شده این مطلب : http://itzeroone.com/itzd9a
منبع ای تی زیرون

نظر بدهید

اولین در نظر دادن باشید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz