سرویس های ای تی زیرون
دسترسی سریع به سرویس های سایت
مرور رده

اپ و موبایل

از دسترسی برنامه ها در اندروید چقدر باخبر هستید ؟ – مواظب امنیت اطلاعات گوشی خود باشید

تا قبلاز عرضه رسمی اندروید ۶٫۰ یکی از بزرگترین ضعف های سیستم عامل اندروید ، نداشتن عدم کنترل دسترسی های سیستم عامل بود . در ادامه همراه با ای تی زیرون باشید .

شنوتو : یک دنیا شنیدنی ، یک کتابخانه صوتی همراه در کنار شما

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات ، امروزه وقت زیادی برای مطالعه کتاب نداریم . اما شنیدن پادکست درکنارفعالیت های روزمره میتواند بسیار لذت بخش و درعین حال مفید و کاربردی باشد . در ادامه همراه با ای تی زیرون باشید .

با پارمیس همراه ، منشی و حسابدار شخصی خودتان را به رایگان استخدام کنید

همه ما یک سررسید یا دفترچه برای یادداشت هزینه ها ،درآمد ها و دخل و خرج روزمره خود داریم . اما تاحالا فکر کردید که چرا نباید یک حسابدار شخصی و رایگان روی گوشی همراه خود داشته باشیم ؟ در ادامه همراه با ای تی زیرون باشید .

با برنامه های جذاب آیفون ایکس آشنا شوید – ۱۰ برنامه قابل نصب بر روی آیفون ایکس

آیفون X دارای صفحه نمایش ۵٫۸ اینچ و رزولویشن ۱۹٫۵ اینچ ، با کیفیت بالا است و بسیاری از برنامه های شخص ثالث نمی توانند به این گوشی دسترسی پیدا کنند . در ادامه با ای تی زیرون همراه باشید .

نقد و بررسی اپلیکیشن Image Reduce – تغییر کیفیت ، حجم و سایز تصاویر

این برنامه برای سیستم عامل های اندروید منتشر شده است و کارایی آن به این صورت است که شما با کم کردن وتغییر دادن کیفیت یک تصویر ، جهت اشتراک گذاری ، وقت کمتری را صرف خواهید کرد . درادامه با ای تی زیرون همراه باشید .

نسخه ۴٫۳ تلگرام منتشر شد! – اضافه شدن حالت آلارم با @

مسنجر پرطرفدار تلگرام ، نسخه ۴.۳ را منتشر کرد و شما هم اکنون می توانید تلگرام خود را به این نسخه ارتقا بدهید .در ادامه همراه با ای تی زیرون باشید تا ویژگی های نسخه ۴٫۳ را بیشتر بررسی کنیم .