مرور رده

بلاگ

اندر احوالات قطعی های دوروز اخیر ای تی زیرون

در هفته ای که گذشت ، فراز و نشیب های زیادی روبه روی وبسایت و تیم تولید محتوا بود . از پیشرفت های خوب در رتبه ایران و جهانی الکسا ای تی زیرون تا میزان محبوبیت مطالب و انتشار تیراژ بالای آن میان یکدگیر تا قطعی ۴۸ ساعته ! (بیشتر…)

یک ماه دیگر تا برگزاری اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی – ای تی زیرون حامی اجلاس

با گسترش روزافزون استفاده از فناوری در کشورمان و استقبال حداکثری افراد جامعه به فضای مجازی، در سال‌های اخیر شاهد پیشرفت‌های چشم‌گیر و اتفاقات فراتر از انتظار در این حوزه توسط فعالان عموماً جوان این عرصه بودیم که در همین راستا حمایت‌های مالی…

شما از ایتی زیرون چه میخواهید ؟ – نظرات خود را باما درمیان بگذارید

از اوایل فصل بهار در خدمت شما هستیم و هرچه میگذرد ، از همراهی با شما خسته نمیشویم . قصد داریم تا با نظرسنجی روند پیشرفت سایت را جویا شوبم . در ادامه با ایتی زیرون همراه باشید . (بیشتر…)

آیتی زیرون از شما حمایت میکند – حامی رسانه ای شما هستیم !

حمایت میتواند راهگشای بسیاری مشکلات در زمینه های مختلف باشد . آیتی زیرون به عنوان یک رسانه فعال خبری و آموزشی در حوزه تکنولوژی و استارتاپ ، قصد دارد تا از فعالین این حوزه در جهت شناخته شدن هرچه بیشتر در فضای اینترنت حمایت کند .…

آیتی زیرون متولد شد !

آیتی زیرون امروز شنبه ، چهاردهم اسفند ماه ۹۵ باهدف اطلاع رسانی و آموزش حوزه آی تی ، تعامل میان کاربران این حوزه و ارائه ابزار های آنلاین راه اندازی شده است . (بیشتر…)