اختتامیه و فینال برندکاپ – رقابت میان برند های معروف !

نسخه قابل چاپ

برندکاپ(فوتسال برندها) ، رویداد دوستانه و ورزشی بین شرکت ها واستارتاپ ها که علاوه بر جنبه تفریح وسلامتی موجب تعامل میان شرکت ها می باشد ، بصورت دوره ای(لیگ) میان جمعی از شرکت های بزرگ حوزه ای تی برگزار گردید. در ادامه همراه با ای تی زیرون باشید .

تیم های شرکت کننده در اولین دوره مسابقات برندکاپ :

۱- اِی نتورک – Anetwork
۲- اَپت – Appete
۳- آواتک – Avatech
۴- کافه بازار – Cafebazaar
۵- دامداران – Damdaran
۶- دیجی کالا – Digikala
۷- فرانش – Faranesh
۸- لیون کامپیوتر – Lioncomputer
۹- نت برگ – Netbarg
۱۰- کیومری – Qmery
۱۱- شایگان – Shaygan
۱۲- ایوند + زرین پالEvand + Zarinpal

مسابقات بین شرکتی و استارتاپ ها در مرحله اول با فوتسال آغاز گردید و با برد تیم دامداران به پایان رسید.

فینال برندکاپ
فینال برندکاپ

اختتامیه وبازی فینال این دوره از مسابقات در روز جمعه مورخ ۶ مرداد سال ۹۶  در سالن شماره یک فوتسال دانشگاه شهید بهشتی میان دو تیم دیجی کالا و دامداران برگزار گردید که در نهایت بازی به تساوی کشیده شد ودر ضربات پنالتی تیم دامدارن توانست مقام اول این دوره از مسابقات و تیم دیجی کالا مقام دوم و تیم ای نتورک مقام سوم را کسب کند.

 و همچنین تیم لیون کامپیوتر به عنوان تیم اخلاق برگزیده شد و کاپ اقای گلی و بهترین بازیکنی هم از آن بازیکنان تیم دامداران شد.

اهدای جوایز وکاپ قهرمانی لیگ برندکاپ
اهدای جوایز وکاپ قهرمانی لیگ برندکاپ

 طبق گفته علی صفر مدیر و مسول برگزاری این دوره از مسابقات برندکاپ برنامه های مختلفی در زمینه های ورزشی متفاوت برای این رویداد درنظر گرفته شده ودر آینده ورزش های مختلفی توسط متخصصین و قهرمانان حوزه های مختلف حتی برای بانوان اضافه خواهد شد.

این دوره از مسابقات برندکاپ با همراهی ، اجرا و مشورت مهندس آرش سروری برگزار گردید . جهت برقراری ارتباط و ثبت نام شرکت خود و اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت برند کاپ مراجعه کنید.

مشاهده وبسایت برند کاپ

ممنون که مارا همراهی میکنید .  اخبار فناوری واستارتاپ ها را از ای تی زیرون دنبال کنید . نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

لینک کوتاه شده این مطلب : http://itzeroone.com/itzfHY
منبع ای تی زیرون

پیشنهاد سردبیر بیشتر از نویسنده

نظر بدهید

اولین در نظر دادن باشید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz