دسترسی سریع به سرویس ها
مشاهده و استفاده از خدمات دیگر ای تی زیرون

گارمین با ساعت های هوشمند vivo شیک می شود – کیفیت و زیبایی را با ساعت های هوشمند vivo تجربه کنید

ساعت های vivo که همیشه یکی از جذاب ترین و زیباترین مدل های برند بین ساعت ها می باشد این بار از نمایشگر جدید خود یعنی Vivosport می گوید . در ادامه با ای تی زیرون همراه باشید .

 

Garmin با نمایشگرهای Vivomove HR و Vivoactive 3 که با نمایشگرهای هوشمند خود، به نام تجاری، ساعتهای هوشمند شناخته شده است،این با یک نمایشگر دیگر به اسم Vivosport  که برای گروه تناسب اندام است را نشان می دهد و میتوان زیبایی و کیفیت در این نمایشگر جدید vivo مشاهده کرد .

Garmin ممکن است یک جانباز پوشنده باشد، اما در نمایشگاه IFA 2017 از نمایشگر های Vivomove HR و Vivoactive 3 رونمایی کرد و هیچ گونه معرفی از نمایشگر Vivosport دیده نشده است . Vivosport نیز یک ردیاب باریک با GPS ساخته شده است که در مقابل گرد و غبار بسیار سرسخت است. Vivosport همچنین یک ردیاب باریک با GPS ساخته شده است که در مقابل گرد و گبار بسیار سفت و سخت است.

'Vivo' Smartwatches 

اول، به مقایسه نمایشگر  Vivoactive 3می رویم : همانند Fitbit یونیک و Gear Sport سامسونگ که اخیرا اعلام شده است می باشد . این ساعت هوشمند باریک است که قابلیت NFC را دارد، مقاوم در برابر آب ، وهمچنین می تواند به طور مداوم میزان ضربان قلب را اندازه گیری کند . طراحی آن بسیار نزدیک به Gear Sport است . این ساعت هوشمند از یک صفحه لمسی ساخته شده است و دارای منو هایی جهت تنظیم ساعت می باشد . سه ترکیب رنگی برای این نمایشگر وجود دارد: سیاه فولادی، سفید فولادی و سیاه  تخته سنگی .

'Vivo' Smartwatches

دوم، به مقایسه نمایشگر  Vivomove HR می رویم : این یک ساعت هوشمند هیبریدی شیک است، در یک نگاه، به نظر می رسد مثل ساعت معمولی آنالوگ است. اما زمانی که مچ دست خود را بالا ببرید یا در بالای ساعت ۶ ساعت به درستی ضربه بزنید، تمام اعلانهای شما، شمارش گام، ضربان قلب یا سایر معیارها را مشاهده خواهید کرد .

'Vivo' Smartwatches 

در اخر به مقایسه نمایشگر Vivosport می رویم : عامل شکل آن نزدیک به Vivosmart 3 است، با دو تفاوت عمده. اول، Vivosport دارای یک صفحه نمایش لمسی رنگی است که Vivosmart 3 دارای یک صفحه نمایش پنهان OLED است که می تواند برای خواندن دشوار باشد. دوم، دارای GPS ساخته شده است، علاوه بر این، Vivosmart 3 مشکل ردیابی فاصله در را دارد .Vivosport در سه رنگ انتخاب می شود: سیاه تخته سنگی، سیاه فوشیایی، و سیاه  Limelight.

 

نظر شما درباره این ساعت های شیک و جذاب  vivo چه می باشد ؟ نظرات خود را با ای تی زیرون در میان بگذارید .

لینک کوتاه شده این مطلب : http://itzeroone.com/itz38f
منبع ای تی زیرون

نظر بدهید

2 نظرات در "گارمین با ساعت های هوشمند vivo شیک می شود – کیفیت و زیبایی را با ساعت های هوشمند vivo تجربه کنید"

هشدار برای
avatar
مرتب سازی:   جدید ترین | قدیمی ترین | بیشترین پسند
wpDiscuz