دسترسی سریع به سرویس ها
مشاهده و استفاده از خدمات دیگر ای تی زیرون

سه راهکار برای حذف و غیرفعال کردن اکانت فیس بوک

کاربرانی هستند که از اکانت های مجازی خسته شده اند و اقدام به حذف این اکانت ها کرده اند ولی در اینجا سه راهکار را برای حذف اکانت فیس بوک به شما ای تی زیرون آموزش می دهد . در ادامه با ای تی زیرون همراه باشید .

راهکار اول :

هنگامی که شما کاربران به حساب فیس بوک خود وارد میشوید و اقدام به حذف و یا غیر فعال کردن حساب خود دارد باید به : Security < Account Settings < Settings بروید . فیس بوک این را به آسانی نمی پذیرد .

face book

به همین ترتیب، “غیرفعال کردن” همانند ترک فیس بوک نیست بلکه، جدول زمانی شما ناپدید خواهد شد، شما از طریق برنامه های تلفن همراه به سایت یا حساب خود دسترسی نخواهید داشت، دوستان نمی توانند پست ارسال کنند یا با شما تماس بگیرند و شما دسترسی به تمام سرویس های شخص ثالثی که از فیس بوک برای ورود دارید را از دست می دهید. اما فیس بوک این حساب را حذف نمی کند. چون شا می توانید آن را دوباره فعال کنید.

راهکار دوم :

برای حذف حساب کاربری فیس بوک خود همیشه و همیشه، به صفحه حذف حساب من در facebook.com/help/delete_account بروید. فقط باید بدانید که در صورت استفاده از اطلاعات فیسبوک، “پس از حذف اطلاعات از نمایه خود یا حذف حساب کاربری خود، کپی از این اطلاعات ممکن است در جای دیگر قابل مشاهده باشد تا آنجایی که با دیگران به اشتراک گذاشته می شود .

راهکار سوم :

یک فرم جداگانه وجود دارد که برای درخواست حذف حساب برای افرادی که از لحاظ پزشکی ناتوان هستند و بنابراین قادر به استفاده از فیس بوک نیستند وجود دارد .

face book

برای این کار، درخواست کننده بایستی ثابت کند که آنها سرپرست فرد مورد نظر هستند (مانند وکیل) و همچنین یک یادداشت رسمی از سوی یک پزشک یا مراکز پزشکی که ضعف و ناتوانی را بیان می کنند، ارائه  دهد. Redact هر گونه اطلاعات لازم برای حفظ حریم خصوصی، مانند شماره حساب های پزشکی، آدرس و غیره را در اختیار خود دارد . با پر کردن این فرم افراد ناتوان می توانند از حساب فیس بوک خود جدا شوند .

نظر شما درباره این سه راهکار چیست ؟ آیا راهکارهای دیگری را میشناسید برای حذف اکانت فیس بوک ؟ نظرات خود را با ای تی زیرون وکاربران در میان بگذارید .

لینک کوتاه شده این مطلب : http://itzeroone.com/itzcRp
منبع ای تی زیرون

نظر بدهید

اولین در نظر دادن باشید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz